TİCARİ İŞLETMELER İÇİN GÜNEŞ ENERJİSİ UYGULAMALARI

ELEKTRİK TÜKETİMİ YÜKSEK TESİSLERİNİZ İÇİN YATIRIM YAPIN!

Ticari operasyonunuz ne kadar büyükse, o kadar çok enerji talebiniz olacak. Ve işler hızla büyüyor olsa da, yoğun elektrik kullanımı, yüksek emisyonlar ve yüksek enerji faturaları başedilemez bir hale gelecek. Türkiye’nin önde gelen ticari güneş enerjisi sağlayıcılarından biri olarak, büyük operasyonların karmaşık ihtiyaçlarını ve sabit, güvenilir enerji erişimine sahip olmanın önemini biliyoruz. İşletmenizin elektrik maliyetini azaltmada yardımcı olmak için gereken uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

Depolara, endüstriyel binalara, ofis komplekslerine ve perakende satış mağazalarına, çiftliklere, seralara, sanayi tesislerine yüksek verimli güneş sistemleri tasarlayarak, deneyim ve araştırma ile gelişen güneş teknolojisi bilgimizle; ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Proje ve montaj ekibimiz ticari sistemleri optimum koşullara göre hazırlar. Çatı yapısı, eğimi, kat yükseklikleri ve bölgesel iklim değerleri göz önünde bulundurulur.

Ticari güneş paneli

GÜNEŞ PANELİ


Tier 1 Kalite İthal Güneş Paneli
ISO 500 Yerli Üretici
Yüksek Verimli Güneş Modülü
25 Yıl Lineer Verim Garantisi
10 Yıl Ürün Garantisi

Ticari solar inverter

EVİRİCİ


Yüksek Verim
Yüksek MPPT
Geniş Servis Ağı
Online Data İzleme
5 Yıl Ürün Garantisi

Ticari solar montaj elemanları

MONTAJ ELEMANLARI


Alüminyum Eleman
Paslanmaz Civata
Torklu Emniyet Garantisi
Projeye Özel İmalat
5 Yıl Ürün Garantisi

Neden Solartec İle Çalışmalısınız?

Güneş enerjisi santralleri, genel olarak CO2 emisyonlarınızı ve enerji faturalarınızı azaltmanın basit ve etkili bir yolu olarak kabul edilir, ancak tüm güneş sistemleri aynı üretim değerlerine sahip değildir. Solartec büyük bir ticari operasyonun gerektirdiği performansı sağlamak için gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Ayrıca yatırımınızı korumanın en iyi yolu, bölgenizde çalışmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli güneş enerjisi ürünlerini seçmekten geçmektedir.

Güneş paneli üreticileri A-C kademeli olarak sıralanmıştır. Dünyada ve Türkiye’deki güneş paneli üreticilerinin yalnızca küçük bir yüzdesi, Tier 1 ve ISO 500 listesinde yer alır. Solartec, yalnızca Tier 1 ve ISO 500 ürünleri uygular, bu da size işletmeniz için en iyi yatırım getirisini sağlayacak kaliteli ürünler almanın rahatlığını verir. Solartec ticari güneş enerjisi santral çözümleri, kuruluşların ihtiyaçları, yapıları ve konumları doğrultusunda tasarlanır. Sistem, hava şartlarına dayanıklıdır ve günlük güç taleplerinizi karşılayabilir.

GÜVENİLEN KALİTE

Solartec, %100 Türkiye’nin sahip olduğu bir kuruluştur. Büyük ticari operasyonlar için ülkenin önde gelen güneş enerjisi santral sağlayıcılarından biridir. Profesyonel, kalifiye ekip ağıyla tüm ülkeye hizmet vermektedir. Ticari güneş enerjisi santral sitemleri 25 yıl güneş paneli performans garantisi, 10 yıl üretici garantisi ve 2 yıl işçilik garantisi ile birlikte teslim edilir.

SOLARTEC ile
Tesisinizin GES Yatırımını Yapın

DOĞRU PROJE DOĞRU UYGULAMA