Bizler, EPC Proje Finans Hizmeti sağlıyoruz.

SOLARTEC, şebeke elektiriğinden daha uygun maliyetli bir enerji veya enerji şebekesi dışında kalan alanlar için ücretsiz, güvenilir temiz bir enerji kaynağı sağlar.

Solartec Hakkında

Solartec'in kuruluşunda yenilenebilir enerji kaynakları ile doğal kaynakların tükenmesini önleyerek çevre güzelliğini korumak misyonu vardır.

Küresel bir enerji geçişinin ön safındayız. Bu sebeple; her gün yeni çözümler buluyor, teknoloji sınırlarını zorluyor ve yenilenebilir enerjiyi daha da iyi hale getirmeye yardımcı olan hizmet standartlarını yeniden tanımlıyoruz.
SOLARTEC olarak; planlama, proje geliştirme, anahtar teslim uygulama ve devam eden ticari operasyon yönetimini de kapsayanuçtan uca proje çözümleri sunuyoruz.

Sanayi tesisi, ticarethane ve meskenler'in karbon ayak izleriniazaltıp, enerji maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmak adına,anahtar teslim güneş enerjisi santrali hizmeti sağlıyoruz.

SOLARTEC, deneyimli ekipleriyle PV projeleri üstleniptüm hizmetli bir EPC(Mühendislik & Tedarik & İnşaat)uygulaması gerçekleştirir. Tamamladığı uygulamalarındanelde ettiği deneyim ile; en zor arazi montajından enyenilikçi çatıya kadar her proje için çözüm sunar.

Solartec Hakkımızda Solartec Hakkımızda Solartec Hakkımızda