Vizyonumuz

Herkesin ihtiyaç duyduğu güce, ihtiyaç duyduğu anda erişebileceği sürdürülebilir bir geleceğe inanıyoruz. O gelecek bugün başlıyor. İş insanlarına, gezegen üzerindeki etkilerini azaltırken tesislerinin enerjisini kontrol etme gücü veriyoruz. İş insanlarının yapılarını, fırtınada güvenli sığınaklar olmasını sağlayarak yarının getireceği kötü ekonomik iklimlere hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz

Yenilenebilir kaynaklardan temiz enerji herkes için erişilebilir olmalıdır. Aksi takdirde, küresel ısınmayı sınırlamayı ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmayı başarmak mümkün değildir.
Ne yazık ki, çoğu ülkenin enerji arzı, statükoyu korumak birkaç büyük fosil yakıt şirketi tarafından kontrol ediliyor. Büyük kömür ve termik enerji santrallerinin yerini milyonlarca küçük, merkezi olmayan güneş enerji santralleri almalıdır.
Misyonumuz, herkes için enerji erişimi sağlamaya yardımcı olmak ve açık kaynaklı donanıma dayalı uygun fiyatlı yenilenebilir enerji çözümleri kullanarak enerji arzını geri kazanmaktır.

EPC - Anahtar Teslim Kurulum
100%
Proje Geliştirme ve Mühendislik
85%
Tedarik
75%