Neden EPC?

Geniş tedarik ağımız sayesinde yüksek kaliteli malzemeleri en iyi fiyata alırsınız.

Solartec birikiminiz için güneşi parlatırken, sizler projenizi hayata geçirmek için ne olması gerektiğini seyredersiniz.Projenizin belirlenen hedefte tamamlanacağı Solartec sözüdür.


Engineering Procurement Construction

Güneş Enerjisi EPC Hizmeti

Güvendiğiniz güneş enerjisi EPC ortağınız olarak, güneş enerjisi santral yatırımınızı kâr kaynaklarına dönüştürüyoruz.

En katı standartlara göre projeler tasarlayarak mühendislik yeteneklerini geliştiriyor, endüstriyi büyütüyor ve dünyanın en zorlu çalışma koşullarında ekonomik fırsatları genişletiyoruz.

Hizmetlerimiz proje geliştirme, inşaat ve işletme kısımlarını içermektedir. Tüm projelerimizde, kaliteli sonuçlar sağlarken mümkün olan en olumlu çevresel etkiyi yaratmak için optimize ediyoruz.

Tüm teknolojik gelişmelerden haberdar olan profesyonel uzman ekibimizden yararlanıp, proje tasarımı, analiz ve uygulama aşamalarını titizlikle tamamlıyoruz. Kaliteli üretim ve ortak değerlere öncelik vererek, güneş santrali projelerinde saha seçiminden işletmeye kadar her temel proje aşaması için danışmanlık sağlıyoruz.

Tüm fizibilite çalışmalarını ve müteakip proje tasarım sürecini, mevcut tüm ayrıntılı bilgi ve dokümantasyon desteği ile kusursuz ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.


Solartec, mühendislik inşaat hizmeti sağlar...

Karbon ayak izlerini azaltmalarına ve enerji maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmak için; Türkiye'deki özel sektör ve kamu sektöründen işletmeler ve kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.